8 та 9 березня у Левіце відбувся «Фінал чотирьох» Кубку Словаччини сезону 2023/2024 р. р. Безумовно, українських любителів футзалу найбільше цікавила саме команда, яка приймала цей фінальний етап – «Левіце». Адже саме там наразі вже грають троє українців – Дмитро Федик, Іван Дроздов та Валерій Власович.

Втім, на жаль, надіям українських уболівальників на те, що наші співвітчизники здобудуть трофей разом з «Левіце» на рідному майданчику, не судилося справдитися. У півфінальному поєдинку суперником «Левіце» був чинний чемпіон Словаччини – «МІМЕЛ Лученець». Проте, регалії суперника не злякали «левів», які після першого тайму вели в рахунку 2:1 завдяки голам Федика та Дроздова. Однак, у другому таймі «МІМЕЛ Лученець» таки схилив шальки терезів на свій бік, здобувши перемогу з рахунком 3:2.

Тим не менш, без нагород, тим більше – на своєму майданчику, «Левіце» не залишився. У матчі за третє місце господарі паркету переграли «Комарно» з рахунком 10:4. Один з голів у цій грі – на рахунку Федика. Таким чином, «Левіце» вдруге поспіль завоював бронзові медалі Кубку Словаччини.

А володарем трофею став «МІМЕЛ Лученець», який здолав «Подпор Похиб» з рахунком 5:1.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані «Фіналу чотирьох» Кубку Словаччини.