Напередодні у Будинку футболу відбулось жеребкування 1/8 фіналу чемпіонату України серед команд Другої ліги. У цьому сезоні за право стати найкращою командою третього за рангом футзального дивізіону України боротимуться сімнадцять команд, які були відібрані після закінчення регіональних чемпіонатів, котрі також були відбірковим етапом Другої ліги. Зазначимо, що перед жеребкуванням команди були поділені за територіальною ознакою на Західну та Східну Конференції. Причому, варто зазначити, що у Західній Конференції кількість учасників буде більшою.

У Західній Конференції за вихід до фіналу боротимуться рівненські «АВ Метал Груп» та «Elixus-Хімік-Танчик», львівські «NG Metal» та «Nice Guys», костопільський «Комфорт-Сервіс», хмельницькі «Helpix» та «URBAN», вінницький «ЯСКО», тернопільська «Айва-Тірас», а також луцький «Вотранс». Відповідно, від Східної Конференції за право зіграти у фіналі Другої ліги боротимуться дніпровський «DDX-BRIAR», херсонський «Рятівник», київські «Грифон» та «Десна», запорізький «ЗП Груп», а також МСК «Харків-2» та КФК «Кременчук». Зазначимо, що у Східній Конференції, через непарну кількість команд, буде також зіграний Попередній раунд плей-оф, у якому зіграють дніпровський «DDX-BRIAR» та київський «Грифон». Переможець цього протистояння зіграє у 1/8 фіналу зіграє проти КФК «Кременчук». Зазначимо, що матч Попереднього раунду плей-оф відбудеться вже цієї суботи. А дати поєдинків 1/8 фіналу відбудуться пізніше.

Також варто зазначити, що у плей-оф чемпіонату України серед команд Другої ліги гратимуть чотири команди-аутсайдери групового етапу Першої ліги. Це «Комфорт-Сервіс» (Костопіль), «Elixus-Хімік-Танчик» (Рівне), МСК «Харків-2» (Харків) та «ЗП Груп» (Запоріжжя).

Пропонуємо Вашій увазі результати жеребкування 1/8 фіналу чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Західна Конференція
«АВ Метал Груп» (Рівне) – «Helpix» (Хмельницький)
«Nice Guys» (Львів) – «ЯСКО» (Вінниця)
«URBAN» (Хмельницький) – «Айва-Тірас» (Тернопіль)
«Комфорт-Сервіс» (Костопіль) – «NG Metal» (Львів)
«Elixus-Хімік-Танчик» (Рівне) – «Вотранс» (Луцьк)     

Східна Конференція
КФК «Кременчук» (Кременчук) – «DDX-BRIAR» (Дніпро) / «Грифон» (Київ)
«Десна» (Київ) – МСК «Харків-2» (Харків)
«Рятівник» (Херсон) – «ЗП Груп» (Запоріжжя) 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»  

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.