Капітан збірної України Петро Шотурма підбив підсумки турніру у Литві.

– Петре Миколайовичу, у мене є для Вас новина: це був Ваш 99-ий матч у футболці національної збірної України (як повідомляють деякі авторитетні футзальні журналісти – цей матч наразі для Петра Шотурми став поки що 97-м. – А. Т.). Як Вам це відчуття? Які Ваші очікування перед сотим матчем?
– Чесно, несподівано, тому що не підводив статистику ніколи. Мені здається, що це дуже важкий період був, тому що не кожному вдається такі матчі відіграти. Тому, я дуже радий. Я радий, що мені дозволило здоров’я і поменше було травм, і я хочу побажати усім, хто зараз у збірній – дійти до цих цифр, а може вийти й за 100, і 130, і повибивати рекорди. Тому я дуже радий, сподіваюсь, що 100-ий матч ми вже проведемо на чемпіонаті світу!

– Як Вам загалом турнір, сподобався? Суперники?
– Загалом, максимально був чудовий турнір! З першого матчи ми пробували награвати нові зв’язки в четвірках. Кожен з гравців старався викластись на повну, тому що це вже такий, заключний турнір, перед чемпіонатом світу. Мені здається, що якщо пройтись по матчах, то дуже достойно ми виглядали, і я б сказав, що навіть з бразильцями – ми обговорювали з тренером – то по грі, ми нічим не поступались, там моментами… Я думаю, що цей турнір піде тільки на користь. Від нього ми візьмем тільки найкращі якості, які нам треба в майбутньому.

За матеріалами пресслужби Асоціації футзалу України
Фото:
lff.lt

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.