У чемпіонаті Іспанії серед команд Прімери відбулись треті чвертьфінальні матчі. За їх підсумками стали відомі ще три півфіналісти. Компанію «Джимбі Картахена», який в 1/4 фіналу вибив з плей-офф «Мовістар Інтер», склали «Барселона», «Ель-Посо» і «Хаен Параісо Інтеріор».

Відзначимо, що «Барса» вдома відігралася з 0:2, забивши переможний гол у ворота «Мансанареса» за 40-й хвилині з пенальті після вилучення голкіпера. Воротар «Ель-Посо» став героєм матчу з «Вальдепеньясом»: нев’янучий 38-річний Хуанхо потягнув шостий післяматчевий пенальті і приніс мурсійцям путівку до півфіналу. «Хаен» на домашній арені також здобув вольову перемогу, програючи «Пальмі Футзал» два м’ячі. Щоправда гості зуміли зрівняти рахунок на 39-й хвилині, а третій гол забили у порожні ворота наприкінці першого екстратайму – 2:3.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані та відеоогляди матчів.

Чемпіонат Іспанії. Плей-офф. 1/4 фіналу (треті матчі). 30 травня

«Барселона» – «Мансанарес» – 3:2
Голи: Туре (25), Матеус (29), Катела (40, пен.) – Кортес (11), Хаві Алонсо (19)
Рахунок у серії – 2:1

«Ель-Посо» – «Вінья Альбалі Вальдепеньяс» – 1:1, пен. 5:4
Голи: Рафа Сантос (30) – Фернандо (35)

«Хаен Параісо Інтеріор» – «Пальма Футзал» – 3:2 ЕТ
Голи: Луан Мюллер (32, автогол), Маті Роса (39, 45) – Рівільйос (11), Гордільо (27)

Півфінальна серія чемпіонату Іспанії триватиме до двох перемог. Перші матчі будуть зіграні у понеділок, 3 червня: «Барселона» прийматиме «Джимбі Картахена», а наступного дня «Ель-Посо» зіграє з «Хаен Параісо Інтеріор». Другі матчі відбудуться 6-7 червня, а за необхідності треті матчі заплановані 9-10 червня.

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»