На відміну від збірної Афганістану, збірна Анголи вже мала досвід виступів на чемпіонатах світу, оскільки грала на «мундіалі» у Литві. У той же час збірна Афганістану – абсолютний дебютант чемпіонатів світу. Тобто, теоретично збірна Анголи, за рахунок минулого досвіду, мала би бути фаворитом у цій парі. Однак, з іншого боку – не варто було недооцінювати збірну Афганістану, якою ще перед стартом «мундіалю» називали однією з його «темних конячок»?
Обидві команди зі старту зустрічі почали грати у швидкий футзал. І за такої гри голи прийшли дуже швидко. Вже на початку 2-ї хвилини матчу збірна Афганістану забила свій перший гол на чемпіонатах світу. Це сталося після того, як Каземі відгукнувся на подачу з кутового та пробив з льоту. Цікаво те, що на Каземі кинулись одразу двоє гравців збірної Анголи, один з яких у даному епізоді відповідав за іншого гравця афганської команди – Махмуді. Тобто, теоретично Каземі навіть міг скинути м’яч на самотнього Махмуді, а вже він міг би спробувати забити у ворота Гоміто. Проте, вийшло навіть краще, і навіть спроба подвійного блоку (якщо висловлюватись волейбольною термінологією) від ангольців не завадив Каземі забити. До речі, цікаво й те, що на офіційному сайті ФІФА автором голу позначений Махмуді. Можливо, там і був невеличкий рикошет, але по факту автором голу був саме Каземі. Але вже на наступній хвилині рахунок став рівний внаслідок невпевненої гри воротаря афганців Сафарі після розіграшу кутового у виконанні збірної Анголи. В результаті взяття воріт було записане як автогол Сафарі. Такий швидкий обмін голами вже давав гарантію цікавого матчу.
Афганістан одразу пішов відіграватися та створив кілька непоганих нагод біля воріт Гоміто. У відповідь могли забивати Ведо та Брауліо Фонтура, проте з їх ударами впоравсся Сафарі, який цими «сейвами» трохи виправився за свій автогол. Далі гра пішла своєрідними «хвилями». Спочатку було кілька небезпечних атак від збірної Афгеністану, потім – еілька нагод від Анголи. На 6-й хвилині хорошу нагоду для взяття воріт змарнував Брауліо Фонтура. А ще за кілька миттєвостей він же привіз гольову атаку на свої ворота. Саме його фактично обікрав Канбарі, який пройшов до воріт Гоміто та влучно пробив. Однак, за кілька миттєвостей ангольці знову зрівняли рахунок. І знову вони це зробили після кутового. Цього разу обійшлося без автоголу, а рахунок зрівняв Адеріто.
Після цього гра пішла на зустрічних курсах. Але при цьому, збірна Афганістану виглядала гостріше в атаці. До того ж, гравці збірної Анголи часто помилялись у захисті, чим афганці теж іноді користалися. Так, зокрема, сталося на 10-й хвилині, коли помилкою ангольців на власній половині майданчику скористався Мохаммаді. А трохи згодом вже помилка Гоміто при підключенні до атаки своєї команди у якості п’ятого польового гравця призвела до голу Норовзі у порожні ворота. Так рахунок став 4:2, а вже за кілька миттєвостей Каземі скористався черговою помилкою збірної Анголи та оформив дубль. Парадокс був у тому, що за статистикою, Ангола нанесла більше ударів по воротах суперників. А ось реалізація була більш якісною в Афганістану.
Другий тайм більш активно розпочала збірна Анголи, яка мала два непоганих моменти, щоб скоротити різницю в рахунку. Спочатку підопічні Маркоса Антунеша непогано розіграли штрафний, але Сафарі був на місці. Трохи згодом Брауліо Фонтура обіграв двох афганців, проте не влучив у ворота з перспективної позиції. Поступово ініціатива фактично повністю перейшла до гравців збірної Анголи, які постійно шукали можливість для нанесення ударів по воротах Сафарі. І голкіперу збірної Афганістану дуже часто доводилось рятувати свою команду від голу. Якби не Сафарі, то вже до середини другого тайму віцечемпіонам Африки вдалося б не просто скоротити своє відставання у рахунку, а максимально наблизитись до суперників.
Що стосується збірної Афганістану, то в тих умовах, коли опоненти з Анголи постійно атакували, підопічні Маджіда Мортазаеі були змушені сподіватись на контратаки. І іноді контрвипади у виконанні афганської збірної проходили, проте не мали бажаного успіху. Решту часу афганці були змушені захищатися, і на 36-й хвилині це призвело до дублю у виконанні Адеріто. Так рахунок став 5:3 на користь збірної Афганістану. Проте, у збірної Анголи з’явилась надія на те, що їй вдасться повернути інтригу у гру. Але на 40-й хвилині у ворота ангольської команди був призначений дабл-пенальті. Хоссейнпур не зміг переграти з 10-метрової позначки, але м’яч вдало відскочив до гравця збірної Афганістану, який одразу зіграв на добивання – 6:4. Тим не менш, останнє слово у цій грі було за Анголою. Адеріто чи то пробивав, чи то віддавав м’яч на дальню стійку, де перебував партнер по команді, але м’яч зачяепив Мораді, від якого полетів у сітку воріт Сафарі. Таким чином, збірна Афганістану здобула перемогу у дебютному для себе матчі на чемпіонатах світу.
Афганістан – Ангола – 6:4
Голи: Каземі (2, 16), Канбарі (7), Мохаммаді (10), Норовзі (14), Хоссейнпур (40) – Сафарі (3 – автогол), Адеріто (7, 36), Мораді (40 – автогол)
Афганістан: Сафарі (Джафарі, 34) – Норовзі, Хоссайні, Каземі, Махмуді – Хоссейнпур, Мораді, Канбарі, Голамі – Ебраімі, Мохаммаді
Ангола: Гоміто – Чіко, Адеріто, Андерсон Фортеш, Жо – Ведо, Песадо, Калуанда, Брауліо Фонтура – Арроз Досе, Пауло
Попередження: Норовзі (25) – Калуанда (5), Брауліо Фонтура (36)
На 40-й хвилині Хоссейнпур (Афганістан) не реалізував 10-метровий (воротар)