Екстра-ліга. Фінал 18/19

    0
    51

    Екстра-ліга. Фінал 18/19

    Тур Фінал
    (Фінал)
    2 - 3
    Суперкубок Білорусі
    2018-2019

    Лідсельмаш - ВітЕн

    Тур
    2 (4) - 2 (3)
    Суперкубок Іспанії
    2018-2019

    Мовістар Інтер - Хаен Параісо Інтеріор

    3 - 4
    Суперкубок України
    2018-2019

    Продексім - Енергія

    10 - 4
    Суперкубок Польщі
    2018-2019

    Рекорд - МОКС

    11 - 0
    Суперкубок Португалії
    2018-2019

    Спортінг - Фабріл Баррейро

    Тур Основний раунд
    (Основний раунд)
    3 - 0
    Ліга чемпіонів
    2018-2019

    Мовістар Інтер - Продексім

    (Основний раунд)
    3 - 2
    Ліга чемпіонів
    2018-2019

    Економац - Продексім

    (Основний раунд)
    0 - 1
    Ліга чемпіонів
    2018-2019

    Продексім - ЕРА-ПАК

    Тур Суперкубок України серед жінок
    (Суперкубок України серед жінок)
    3 - 1
    Суперкубок України серед жінок
    2018-2019

    IMS-НУХТ - Tesla

    Тур Кваліфікаційний етап
    (Кваліфікаційний етап)
    7 - 3
    Кубок України
    2018-2019

    Прайд - Королівський смак

    (Кваліфікаційний етап)
    1 - 5
    Кубок України
    2018-2019

    ІнБев - Максимус

    (Кваліфікаційний етап)
    4 - 0
    Кубок України
    2018-2019

    Viva Cup - Лугексперт

    (Кваліфікаційний етап)
    3 - 5
    Кубок України
    2018-2019

    Лугексперт - Viva Cup

    (Кваліфікаційний етап)
    1 - 2
    Кубок України
    2018-2019

    Анреал-ATRIX - Сумихімпром-СДПУ

    (Кваліфікаційний етап)
    2 - 4
    Кубок України
    2018-2019

    Максимус - ІнБев

    Тур
    6 - 1
    Кубок України
    2018-2019

    Рятівник - Б.І.Д.А.

    8 - 5
    Кубок України
    2018-2019

    Б.І.Д.А. - Рятівник

    Тур Кваліфікаційний етап
    (Кваліфікаційний етап)
    5 - 6
    Кубок України
    2018-2019

    Прайд - Королівський смак

    (Кваліфікаційний етап)
    2 - 4
    Кубок України
    2018-2019

    Сумихімпром-СДПУ - Анреал-ATRIX

    Тур Перший Попередній етап
    (Перший Попередній етап)
    2 - 5
    Кубок України
    2018-2019

    Геологія - Атлетік

    (Перший Попередній етап)
    3 - 9
    Кубок України
    2018-2019

    Стелс - Епіцентр К Таїрова

    Тур
    3 - 0
    Кубок України
    2018-2019

    Manzana - Максимус

    Тур Перший Попередній етап
    (Перший Попередній етап)
    2 - 8
    Кубок України
    2018-2019

    Ураган-2 КФВ - Віза-Вторма

    (Перший Попередній етап)
    2 - 3
    Кубок України
    2018-2019

    Авангард - Viva Cup

    (Перший Попередній етап)
    2 - 3
    Кубок України
    2018-2019

    Технологія-Lex-VSK - Альтернатива-Сервіт

    (Перший Попередній етап)
    2 - 1
    Кубок України
    2018-2019

    Володимир - SKIDKA

    (Перший Попередній етап)
    0 - 3
    Кубок України
    2018-2019

    Рятувальник - Food Centre-СумДУ

    (Перший Попередній етап)
    5 - 4
    Кубок України
    2018-2019

    Рятівник - Продексім-2

    (Перший Попередній етап)
    5 - 2
    Кубок України
    2018-2019

    Продексім-2 - Рятівник

    (Перший Попередній етап)
    3 - 2
    Кубок України
    2018-2019

    Максимус - Manzana

    Тур Товариський матч
    (Товариський матч)
    2 - 3
    2018-2019

    УКРАЇНА (U-19) - Угорщина (U-19)

    Тур
    1 - 4
    2018-2019

    Чехія (U-19) - УКРАЇНА (U-19)

    4 - 2
    2018-2019

    УКРАЇНА (U-19) - Бельгія (U-19)

    1 - 2
    Кубок ліги
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Епіцентр К Авангард

    0 - 6
    Кубок ліги
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Продексім

    2 - 6
    Кубок ліги
    2018-2019

    Сокіл - Продексім

    5 - 6
    Кубок ліги
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Енергія

    3 - 3
    Кубок ліги
    2018-2019

    Ураган - ХІТ

    4 - 2
    Кубок ліги
    2018-2019

    Ураган - АРПИ Запоріжжя

    1 - 3
    Кубок ліги
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Енергія

    2 - 3
    Кубок ліги
    2018-2019

    ХІТ - ІнБев/НПУ

    Тур Перший Попередній етап
    (Перший Попередній етап)
    0 - 3
    Кубок України
    2018-2019

    Шевченків край - Королівський смак

    Тур
    3 - 5
    2018-2019

    УКРАЇНА (U-19) - Франція (U-19)

    Тур Перший Попередній етап
    (Перший Попередній етап)
    0 - 1
    Кубок України
    2018-2019

    Альтернатива-Сервіт - Технологія-Lex-VSK

    (Перший Попередній етап)
    4 - 7
    Кубок України
    2018-2019

    Атлетік - Геологія

    (Перший Попередній етап)
    1 - 2
    Кубок України
    2018-2019

    Анреал-ATRIX - РКЦ-Буд

    (Перший Попередній етап)
    3 - 2
    Кубок України
    2018-2019

    Фаворит - HUMAN

    Тур Товариський матч
    (Товариський матч)
    1 - 1
    2018-2019

    Франція - УКРАЇНА

    (Товариський матч)
    3 - 1
    2018-2019

    Франція - УКРАЇНА

    (Товариський матч)
    2 - 2
    2018-2019

    Португалія - УКРАЇНА. Матч № 1

    (Товариський матч)
    0 - 0
    2018-2019

    Португалія - УКРАЇНА. Матч № 2

    (Товариський матч)
    3 - 0
    2018-2019

    УКРАЇНА (жінки) - Словаччина (жінки). Матч № 1

    (Товариський матч)
    8 - 1
    2018-2019

    УКРАЇНА (жінки) - Словаччина (жінки). Матч № 2

    (Товариський матч)
    1 - 1
    2018-2019

    УКРАЇНА (U-19) - Італія (U-19)

    (Товариський матч)
    19:30
    2018-2019

    Україна (U-19) - Італія (U-19). Матч № 2

    Тур 1 тур
    (1 тур)
    3 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - Титан

    (1 тур)
    4 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - Епіцентр К Авангард

    (1 тур)
    1 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - Кардинал-Рівне

    (1 тур)
    2 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - ХІТ

    (1 тур)
    1 - 6
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Сокіл

    (1 тур)
    0 - 8
    Чемпіонат Європи серед жінок
    2018-2019

    Казахстан (жінки) - Білорусь (жінки)

    (1 тур)
    4 - 4
    Чемпіонат Європи серед жінок
    2018-2019

    УКРАЇНА (жінки) - Угорщина (жінки)

    (1 тур)
    3 - 4
    Кубок ліги
    2018-2019

    Продексім - Титан

    (1 тур)
    4 - 3
    Кубок ліги
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - ХІТ

    (1 тур)
    2 - 3
    Кубок ліги
    2018-2019

    Титан - Епіцентр К Авангард

    (1 тур)
    2 - 4
    Кубок ліги
    2018-2019

    Сокіл - Кардинал-Рівне

    (1 тур)
    8 - 1
    Кубок ліги
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Сокіл

    (1 тур)
    4 - 2
    Кубок ліги
    2018-2019

    Продексім - Кардинал-Рівне

    (1 тур)
    0 - 1
    Кубок ліги
    2018-2019

    Енергія - ХІТ

    (1 тур)
    2 - 3
    Кубок ліги
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Ураган

    (1 тур)
    2 - 5
    Кубок ліги
    2018-2019

    Енергія - Ураган

    (1 тур)
    5 - 0
    Кубок ліги
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - ІнБев/НПУ

    (1 тур)
    1 - 0
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    IMS-НУХТ - Tesla

    (1 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Будстар-НПУ - 5G

    (1 тур)
    13 - 2
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    ПЗМС - Багіра/КДЮСШ-8

    (1 тур)
    8 - 1
    Перша ліга
    2018-2019

    Віза-Вторма - Атлетик

    (1 тур)
    4 - 3
    Перша ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Таїрова - Авангард

    (1 тур)
    0 - 3
    Перша ліга
    2018-2019

    Кобра - Шевченків край

    (1 тур)
    3 - 0
    Перша ліга
    2018-2019

    Food Centre-СумДУ - Рятувальник

    (1 тур)
    13:00
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Ураган (U-16) - Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16). Матч № 1

    (1 тур)
    1 - 3
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Футзал-Дніпро (U-16) - КІВС Енергія (U-16). Матч № 1

    (1 тур)
    1 (4) - 1 (3)
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16) - Збірна Харківської області (U-16). Матч № 1

    (1 тур)
    13:00
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Ураган (U-16) - Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16). Матч № 2

    (1 тур)
    1 - 2
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Футзал-Дніпро (U-16) - КІВС Енергія (U-16). Матч № 2.

    (1 тур)
    1 - 2
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16) - Збірна Харківської області (U-16). Матч № 2

    Тур 2 тур
    (2 тур)
    1 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - Сокіл

    (2 тур)
    5 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - ІнБев/НПУ

    (2 тур)
    0 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - АРПИ Запоріжжя

    (2 тур)
    3 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Кардинал-Рівне

    (2 тур)
    2 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - Продексім

    (2 тур)
    8 - 4
    Чемпіонат Європи серед жінок
    2018-2019

    Угорщина (жінки) - Казахстан (жінки)

    (2 тур)
    4 - 2
    Чемпіонат Європи серед жінок
    2018-2019

    УКРАЇНА (жінки) - Білорусь (жінки)

    (2 тур)
    5 - 0
    Перша ліга
    2018-2019

    Віза-Вторма - Кобра

    (2 тур)
    1 - 1
    Перша ліга
    2018-2019

    Рятувальник - Авангард

    (2 тур)
    1 - 0
    Перша ліга
    2018-2019

    Шевченків край - Ураган-2 КФВ

    (2 тур)
    4 - 5
    Перша ліга
    2018-2019

    Атлетік - Food Centre-СумДУ

    (2 тур)
    3 - 1
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Tesla - ПЗМС

    (2 тур)
    1 - 5
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    5G - IMS-НУХТ

    (2 тур)
    4 - 4
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Будстар-НПУ - Ладомир

    (2 тур)
    6 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16) - Футзал-Дніпро (U-16). Матч №2

    (2 тур)
    3 - 0
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    КІВС Енергія (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 1

    (2 тур)
    3 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16) - Футзал-Дніпро (U-16). Матч № 1

    (2 тур)
    3 - 7
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Надія-Прикарпаття (U-16) - Ураган (U-16). Матч № 1

    (2 тур)
    1 - 4
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Надія-Прикарпаття (U-16) - Ураган (U-16). Матч № 2

    (2 тур)
    5 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    КІВС Енергія (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 2

    Тур 3 тур
    (3 тур)
    3 - 9
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - Титан

    (3 тур)
    6 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Ураган

    (3 тур)
    0 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Епіцентр К Авангард

    (3 тур)
    0 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Енергія

    (3 тур)
    1 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - ХІТ

    (3 тур)
    0 - 7
    Чемпіонат Європи серед жінок
    2018-2019

    Казахстан (жінки) - УКРАЇНА (жінки)

    (3 тур)
    3 - 4
    Чемпіонат Європи серед жінок
    2018-2019

    Білорусь (жінки) - Угорщина (жінки)

    (3 тур)
    8 - 3
    Перша ліга
    2018-2019

    Атлетік - Кобра

    (3 тур)
    1 - 4
    Перша ліга
    2018-2019

    Ураган-2 КФВ - Віза-Вторма

    (3 тур)
    5 - 0
    Перша ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Таїрова - Шевченків край

    (3 тур)
    1 - 1
    Перша ліга
    2018-2019

    Food Centre-СумДУ - Авангард

    (3 тур)
    3 - 2
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    IMS-НУХТ - Ладомир

    (3 тур)
    0 - 20
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Багіра/КДЮСШ-8 - Tesla

    (3 тур)
    6 - 1
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    ПЗМС - 5G

    (3 тур)
    8 - 3
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Футзал-Дніпро (U-16) - Надія-Прикарпаття (U-16). Матч № 1

    (3 тур)
    2 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Футзал-Дніпро (U-16) - Надія-Прикарпаття (U-16). Матч № 2

    (3 тур)
    3 - 5
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 1

    (3 тур)
    3 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 2

    (3 тур)
    1 - 0
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Збірна Харківської області (U-16) - КІВС Енергія (U-16). Матч № 1

    (3 тур)
    3 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Збірна Харківської області (U-16) - КІВС Енергія (U-16). Матч № 2

    Тур 4 тур
    (4 тур)
    0 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - ХІТ

    (4 тур)
    1 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - Сокіл

    (4 тур)
    5 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - ІнБев/НПУ

    (4 тур)
    7 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - АРПИ Запоріжжя

    (4 тур)
    5 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - Кардинал-Рівне

    (4 тур)
    2 - 6
    Перша ліга
    2018-2019

    Атлетік - Авангард

    (4 тур)
    1 - 2
    Перша ліга
    2018-2019

    Шевченків край - Рятувальник

    (4 тур)
    4 - 2
    Перша ліга
    2018-2019

    Віза-Вторма - Епіцентр К Таїрова

    (4 тур)
    1 - 3
    Перша ліга
    2018-2019

    Кобра - Ураган-2 КФВ

    (4 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    5G - Багіра/КДЮСШ-8

    (4 тур)
    2 - 3
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Будстар-НПУ - IMS-НУХТ

    (4 тур)
    4 - 6
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Ладомир - ПЗМС

    (4 тур)
    5 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16) - Збірна Харківської області (U-16). Матч № 1

    (4 тур)
    4 - 2
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16) - Збірна Харківської області (U-16). Матч № 2

    (4 тур)
    3 - 1
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Надія-Прикарпаття (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 1

    (4 тур)
    3 - 7
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Надія-Прикарпаття (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 2

    (4 тур)
    10 - 2
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Ураган (U-16) - Футзал-Дніпро (U-16). Матч № 1

    (4 тур)
    4 (1) - 4 (2)
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Ураган (U-16) - Футзал-Дніпро (U-16). Матч № 2

    (4 тур)
    14:00
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Food Centre-СумДУ - ХІТ

    Тур 5 тур
    (5 тур)
    2 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Титан

    (5 тур)
    3 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Продексім

    (5 тур)
    1 - 7
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Ураган

    (5 тур)
    5 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - Епіцентр К Авангард

    (5 тур)
    2 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Енергія

    (5 тур)
    12:45
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Збірна Харківської області (U-16) - Надія-Прикарпаття (U-16). Матч № 2

    (5 тур)
    3 - 4
    Перша ліга
    2018-2019

    Ураган-2 КФВ - Атлетік

    (5 тур)
    13 - 1
    Перша ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Таїрова - Кобра

    (5 тур)
    1 - 6
    Перша ліга
    2018-2019

    Рятувальник - Віза-Вторма

    (5 тур)
    2 - 1
    Перша ліга
    2018-2019

    Food Centre-СумДУ - Шевченків край

    (5 тур)
    3 (4) - 3 (5)
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16) - Ураган (U-16). Матч № 1

    (5 тур)
    16:45
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Збірна Харківської області (U-16) - Надія-Прикарпаття (U-16). Матч № 1

    (5 тур)
    1 - 2
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    ПЗМС - Будстар-НПУ

    (5 тур)
    2 - 4
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Багіра/КДЮСШ-8 - Ладомир

    (5 тур)
    6 - 1
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Tesla - 5G

    (5 тур)
    2 - 4
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16) - Ураган (U-16). Матч № 2

    (5 тур)
    4 (2) - 4 (3)
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    КІВС Енергія (U-16) - Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16). Матч № 1

    (5 тур)
    2 (2) - 2 (3)
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    КІВС Енергія (U-16) - Іллічівець/ДЮСШ Роздільна (U-16). Матч № 2

    Тур 6 тур
    (6 тур)
    2 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - Енергія

    (6 тур)
    0 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - ХІТ

    (6 тур)
    5 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - Сокіл

    (6 тур)
    5 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - ІнБев/НПУ

    (6 тур)
    6 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - АРПИ Запоріжжя

    (6 тур)
    1 - 6
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Ладомир - Tesla

    (6 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Будстар-НПУ - Багіра-КДЮСШ-8

    (6 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    IMS-НУХТ - ПЗМС

    (6 тур)
    3 - 0
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Ураган (U-16) - Збірна Харківської області (U-16). Матч № 1

    (6 тур)
    2 - 0
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Ураган (U-16) - Збірна Харківської області (U-16). Матч № 2

    (6 тур)
    3 - 2
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Футзал-Дніпро (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 1

    (6 тур)
    1 - 4
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Футзал-Дніпро (U-16) - Кардинал-ДЮСШ № 4 (U-16). Матч № 2

    (6 тур)
    2 - 3
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Надія-Прикарпаття (U-16) - КІВС Енергія (U-16). Матч № 1

    (6 тур)
    5 - 4
    Екстра-ліга (U-17)
    2018-2019

    Надія-Прикарпаття (U-16) - КІВС Енергія (U-16). Матч № 2

    Тур 7 тур
    (7 тур)
    0 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Титан

    (7 тур)
    2 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Кардинал-Рівне

    (7 тур)
    0 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - Продексім

    (7 тур)
    5 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Ураган

    (7 тур)
    1 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - Епіцентр К Авангард

    (7 тур)
    1 - 10
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Багіра/КДЮСШ-8 - IMS-НУХТ

    (7 тур)
    3 - 0
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Tesla - Будстар-НПУ

    (7 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    5G - Ладомир

    Тур 8 тур
    (8 тур)
    4 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - Епіцентр К Авангард

    (8 тур)
    3 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - Енергія

    (8 тур)
    4 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - ХІТ

    (8 тур)
    7 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Сокіл

    (8 тур)
    3 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - ІнБев/НПУ

    (8 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    5G - Будстар-НПУ

    (8 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Tesla - IMS-НУХТ

    (8 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Багіра/КДЮСШ-8 - ПЗМС

    Тур 9 тур
    (9 тур)
    7 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Титан

    (9 тур)
    5 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - АРПИ Запоріжжя

    (9 тур)
    3 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Кардинал-Рівне

    (9 тур)
    3 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - Продексім

    (9 тур)
    1 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Ураган

    (9 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    ПЗМС - Tesla

    (9 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    IMS-НУХТ - 5G

    (9 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Ладомир - Будстар-НПУ

    Тур 10 тур
    (10 тур)
    3 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - Ураган

    (10 тур)
    2 - 7
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Продексім

    (10 тур)
    1 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Енергія

    (10 тур)
    3 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - АРПИ Запоріжжя

    (10 тур)
    2 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - ІнБев/НПУ

    (10 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Ладомир - IMS-НУХТ

    (10 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    5G - ПЗМС

    (10 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Tesla - Багіра/КДЮСШ-8

    Тур 11 тур
    (11 тур)
    2 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - Титан

    (11 тур)
    1 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - ХІТ

    (11 тур)
    1 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Енергія

    (11 тур)
    4 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Епіцентр К Авангард

    (11 тур)
    3 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - Ураган

    (11 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Багіра/КДЮСШ-8 - 5G

    (11 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    ПЗМС - Ладомир

    Тур 12 тур
    (12 тур)
    3 - 6
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - Продексім

    (12 тур)
    4 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - Кардинал-Рівне

    (12 тур)
    0 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - АРПИ Запоріжжя

    (12 тур)
    4 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - ІнБев/НПУ

    (12 тур)
    7 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Сокіл

    (12 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Будстар-НПУ - ПЗМС

    (12 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Ладомир - Багіра/КДЮСШ-8

    (12 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    5G - Tesla

    Тур 13 тур
    (13 тур)
    2 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Титан

    (13 тур)
    2 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - Енергія

    (13 тур)
    4 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Епіцентр К Авангард

    (13 тур)
    4 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Ураган

    (13 тур)
    2 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - Продексім

    (13 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Tesla - Ладомир

    (13 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Багіра/КДЮСШ-8 - Будстар-НПУ

    (13 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    ПЗМС - IMS-НУХТ

    Тур 14 тур
    (14 тур)
    3 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - Кардинал-Рівне

    (14 тур)
    1 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - АРПИ Запоріжжя

    (14 тур)
    8 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - ІнБев/НПУ

    (14 тур)
    2 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Сокіл

    (14 тур)
    1 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - ХІТ

    (14 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    IMS-НУХТ - Багіра/КДЮСШ-8

    (14 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Будстар-НПУ - Tesla

    (14 тур)
    13:00
    ЧУ серед жінок (Вища ліга)
    2018-2019

    Ладомир - 5G

    Тур 15 тур
    (15 тур)
    3 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - Титан

    (15 тур)
    3 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Епіцентр К Авангард

    (15 тур)
    1 - 7
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - Ураган

    (15 тур)
    1 - 8
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - Продексім

    (15 тур)
    3 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Кардинал-Рівне

    Тур 16 тур
    (16 тур)
    5 - 4
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - АРПИ Запоріжжя

    (16 тур)
    3 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - ІнБев/НПУ

    (16 тур)
    8 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - Сокіл

    (16 тур)
    2 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - ХІТ

    (16 тур)
    4 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Енергія

    Тур 17 тур
    (17 тур)
    2 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Епіцентр К Авангард - Титан

    (17 тур)
    1 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Енергія - Ураган

    (17 тур)
    5 - 5
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ХІТ - Продексім

    (17 тур)
    2 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Сокіл - Кардинал-Рівне

    (17 тур)
    3 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    ІнБев/НПУ - АРПИ Запоріжжя

    Тур 18 тур
    (18 тур)
    5 - 0
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Титан - ІнБев/НПУ

    (18 тур)
    5 - 2
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    АРПИ Запоріжжя - Сокіл

    (18 тур)
    3 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Кардинал-Рівне - ХІТ

    (18 тур)
    2 - 1
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Продексім - Енергія

    (18 тур)
    3 - 3
    PARIMATCH Екстра-ліга
    2018-2019

    Ураган - Епіцентр К Авангард