Хоча Олександр Даниленко зараз не працює в Україні, та це не означає, що він не слідкує за українським футзалом. Це він підтвердив зайвий раз, коли «5х5» звернувся до цього фахівця за експертною думкою щодо півфінальних поєдинків Кубку України. 

– Перший півфінальний матч «Фіналу чотирьох» очікується громадськістю з нетерпінням. Там зустрітися окрилений останніми перемогами «Ураган» і господар майданчику – «АРПИ Запоріжжя», який впевнено пройшов непростий «Кардинал-Рівне». Хочеться сказати, що для Запоріжжя це буде велике свято. Впевнений, що на цьому матчі буде аншлаг і гаряча та несамовіддана підтримка вболівальників «АРПИ», що є великим плюсом для запорожців. Чомусь мені здається, що «АРПИ» уникне нервового початку і мандражу, не дивлячись на менш досвідчений склад, і гра набуде одразу тактичного і чіпкого характеру. Що стосується «Урагану», то в більшості компонентів він перевершує суперника, тому припущу цікавий, емоційний матч, в якому перемогу святкуватиме «Ураган» в основний час. 

Якщо говорити про другий матч, то, на мою думку, він більше готовий принести сенсаційний результат, ніж перший півфінал. «Енергія» – досвідчений кубковий боець, у команді є лідери, які багато в чому часто і витягують багато ігор. Але також знаємо і про нестабільну гру «Енергії» в першій половині чемпіонату, Що стосується «Альтернативи», яка з самого раннього раунду початку свій похід за Кубком, то імпонує ігрова дисципліна команди Костенка, непогана фізична форма команди в цілому і гра, в якій лідерські якості можуть на себе взяти кілька людей. Припускаю результативніший матч при шансах 60 на 40 відсотків на користь «Енергії». 

«5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.