У перший уїк-енд травня в українській Екстра-лізі стартує вирішальний етап, а саме – «бронзова» та «золота» серії плей-оф. Нагадаємо, що у цьому сезоні серія за третє місце складатиметься до двох перемог однієї з команд. Тому, вже стартовий матч «бронзового» протистояння  між «Титаном» та «ХІТом» може багато що вирішити та надати серйозну перевагу одній з команд.

Для «ХІТа» це вже друга серія за бронзові медалі. Для «Титану» – перша. І в цьому плані досвід «кабельників» має датися взнаки. Тим більше, що підопічним Олега Лук’яненка, вочевидь, хочеться зробити крок вперед у порівнянні з минулим сезоном, коли вони фінішували четвертими. Тому, у них, безумовно, мають бути амбіції щодо третього місця, яке може трохи компенсувати невдачу, пов’язану з невиходом у фінал.

А от щодо планів «Титану» щодо «бронзи», то тут виникають питання. З одного боку – покровці гратимуть вдома, а там вони рідко кого відпускають з перемогою. І якщо «титани» хочуть виграти вперше у своїй історії (до речі, так само, як і «ХІТ») комплект нагород Екстра-ліги, то їм треба прикласти максимум зусиль. Але виникає питання: як покровці гратимуть без Дмитра Камека, який залишив команду незадовго до «бронзової» серії? Звичайно, у команді зараз залишився Павло Пічкуров, який вже має тренерський досвід. Але з іншого боку – такі події все-таки якимось чином можуть вплинути на «титанів». Тому, подивимось вже під час гри, як «Титан» адаптувався до таких незапланованих змін. І якщо вони зможуть зіграти так, як грали до цього, то у «ХІТа» можуть виникнути проблеми.

Отже, стартовий матч «бронзової» серії має свої розклади, які можуть якимось чином вплинути на подальший розвиток подій вже під час самої гри. І перемога будь-якої з команд може стати перевагою перед продовженням серії за третє місце у Києві.

«Титан» (Покровське) – «ХІТ» (Київ)
5 травня 2018 року. Покровське. Спорткомплекс «Юність» – 12.00.
Арбітри:
 Д. Куций (Харків), А. Духан (Луганська обл.), А. Ноєв (Запоріжжя)

Хронометрист: С. Степаненко (Покровське)
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ)

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України
Фото: Ігор Супкарьов

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.