Після того, як був розформований харківський «Локомотив», два роки не було жодної команди зі столиці Слобожанщини ані у Першій лізі, ані в Екстра-лізі. Тільки торік харківські команди почали грати у Другій лізі, а ще дві команди з Харкова стали переможцями АФЛУ та чемпіонату України серед ВНЗ відповідно. Тому, питання про команду з цього міста, яке вважається Меккою українського футзалу, стало гостріше. І ось свої сили у Першій лізі вирішили спробувати «Кобра», яка минулого сезону грала дивізіоном нижче. Там же, у Другій лізі, грав минулого року і суперник харків’ян – «Шевченків край». Тому, звідси можна зробити висновок, що на нас чекає цікаве протистояння двох колишніх представників Другої ліги.

Кому можна надати перевагу в цій зустрічі? Якщо відштовхуватись від того, що «Кобра» гратиме вдома, то, безумовно, харків’ян можна вважати фаворитами. Окрім того, що вони гратимуть вдома, є ще два фактори на їх користь. Перший з них – тренерський. Коли команду тренує такий відомий фахівець, як Юрій Кобзар, це одначає одне: згаданий фахівець робитиме таку команду, яка боротиметься за медалі. Юрій Іванович славиться тим, що вміє працювати з молоддю, а склад у «Кобри» молодий та голодний до перемог. Це саме те, що потрібно Кобзарю для хорошої роботи. Другий фактор – самі гравці. Вони амбітні, але водночас добре розуміють гру. А таке поєднання має дати результат. Проте, молодість та відсутність досвіду ігор на такому рівні можуть зіграти злий жарт з гравцями «Кобри». І тут буде важливо, як Юрій Кобзар підготував свою команду психологічно.

З іншого боку – «Кобрі» протистоятиме команда, яка у минулому сезоні стала бронзовим призером чемпіонату України серед команд Другої ліги. А це, погодьтесь, вагомий результат. І в цьому плані можна схилятись до думки, що саме у команди з Черкащини буде невеличка перевага. Чи втілить «Шевченків край» цю перевагу в життя – то вже інше питання.

Як би там не було, та на тих глядачів, які прийдуть у спорткомплекс «Вірта», чекатиме цікаве протистояння. Тільки шкода, що любителі футзалу не зможуть подивитись відео трансляцію. Але сподіваємось, що вона буде вже на наступному домашньому матчі «Кобри».

Перша ліга. 1 тур.
«Кобра» (Харків) – «Шевченків край» (Черкаська обл.)

9 жовтня 2018 року. Харків. Спорткомплекс «Вірта» – 15.00.
Арбітри: О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми), Д. Чумак (Харків)
Хронометрист: С. Ващук (Харків).
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)
Прогноз «5х5» – 2:1

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.