Оскільки черкаський «Дніпро» ще не зіграв свій поєдинок у рамках Першої ліги проти «Урагану-2 КФВ», то фактично за честь Черкащини поки що грає лише «Шевченків край». Цій команді у стартовому турі довелося поїхати у Харків, щоб зіграти проти місцевої «Кобри». І хоча харків’яни грали вдома, та фаворитами, вочевидь, все-таки треба було ввадати саме представників Черкаської області. Цей статус гості почали підтверджувати наприкінці першого тайму, коли незадовго до перерви Степанову вдалося відкрити рахунок.

Свою перевагу гості збільшили по ходу другої половини зустрічі, коли вдалося забити Петришину. Рахунок 0:2 змушував харків’ян шукати шляхи, щоб відігратись, однак бодай би відквитати один м’яч підопічним Юрія Кобзаря не вдавалося. Натомість, черкащани наприкінці матчу змусили харків’ян втретє розпочати з центру майданчику. І, як виявилося згодом, рахунок 0:3 на користь «Шевченкового краю» став остаточним.

«Кобра» (Харків) – «Шевченків край» (Черкаська обл.) – 0:3
Степанов (19), Петришин (26), Аргеєв (39)

Попередження: Довбня (27), Овакімян (29) – Остренко (24)