На день пізніше за основних суперників по боротьбі за медалі розпочне повий похід у чемпіонаті України серед жіночих команд Вищої ліги чинний чемпіон – полтавський «ПЗМС». Але, якщо казати відверто, полтавчанкам більше пощастило з суперником по першому туру, ніж «IMS-НУХТ» та «Теслі», які зустрілись між собою. Адже підопічні Миколи Кудацького зустрінуться з командою, яка була аутсайдером минулого чемпіонату – лимарською «Багірою». І якщо потенціал «IMS-НУХТ» та «Тесли» ми вже встигли побачити, то з «ПЗМС» та «Багірою» нам доведеться лише познайомитись.

Перш за все, це стосується «ПЗМС». Полтавська команда з року в рік намагається боротись за чемпіонство, але постійно їй чогось не вистачає. Однак, за останній час лідери полтавської команди додали у майстерності, чому, безумовно, посприяли матчі за студентську та національну збірні України. Тому, з них, звичайно, буде більше попиту в плані результату. І в плані індивідуальної майстерності підопічні Миколи Кудацького, безумовно, мають перевагу над представницями Донеччини. Та і в класі «ПЗМС» переважає своїх суперниць.

Що на це може відповісти «Багіра»? Мабуть, перш за все, вона може показати свою самовіддачу та бажання не повторювати негативний результат минулого сезону. Виходячи з того, стимул у «пантер» має бути серйозний. Та чи вистачить лише стимулу та бажання, щоб здобути бодай би одне очко у матчі з чинним віце-чемпіоном України, та ще і на його майданчику? Мабуть, відповідь тут очевидна. Проте, все-таки залишимо гостям шанс на «лакі-панч», адже футзал – непередбачуваний вид спорту. Тим більше, якщо це – жіночий футзал. Тому, будемо чекати на розв’язку стартового для обох команд поєдинку в рамках чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.  

Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга. 1 тур
«ПЗМС» (Полтава) – «Багіра» (Лиман)
20 жовтня 2018 року. Полтава. Спорткомплекс ПЗМС – 14.00.
Арбітри:
 Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук)

Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 5:1

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.