Вже на старті поєдинку в Житомирі здалося, що гравці «ІнБев/НПУ» виглядають ніби приреченими. Чи справді так було – ми, можливо, дізнаємось трохи згодом. Але цю думку якоюсь мірою підтверджували ті обрізки, які виникали у «пивоварів». Цими обрізками цілком реально могли скористатись «ураганівці». Власне кажучи, так і сталося, і в результаті вже на 5-й хвилині рахунок був 2:0 на користь «Урагану». На цьому неприємності «ІнБев/НПУ» тільки почались. Далі було ще гірше. На 7-й хвилині Євтушок припустився грубої помилки на виході, чим скористався його колега по воротарському цеху, Кардаш, який забив прямим ударом від своїх воріт. Так рахунок став 3:0 на користь гостей, які, забивши такі відносно швидкі м’ячі, свідомо віддали ініціативу суперникам. Відповідно, у «драконів» з’явилась можливість більше грати на контратаках. Втім, варто сказати, що підопічним Валерія Директоренка не завжди вдавалося скористатися таким «подарунком» від «ураганівців». Хіба що можна згадати спробу у виконанні Литвиновського, проте вона не була складною для голкіпера такого рівня, як Кардаш.

А от в обороні у об’єднаної команди були величезні проблеми. Господарі майданчику дозволяли своїм суперникам вільно приймати м’яч, пробивати по воротах Соколовського і взагалі – робити все, що заманеться. Тому, і не дивно, що вже ближче до кінця першого тайму рахунок був 6:0 на користь «Урагану». Щось подібне вже було на майданчику житомирського ФОКу на початку чемпіонату, коли «ІнБев/НПУ» приймав «Сокіл». І ось тепер – щось подібне у виконанні «Урагану».

Фактично другий тайм перетворився на формальність, адже навряд чи «ІнБев/НПУ» міг розраховувати на те, щоб відіграти одразу шість м’ячів. Та і не було видно, за рахунок чого «пивовари» зможуть забити бодай би «гол престижу». А «Ураган» міг збільшити рахунок на свою користь. Щоправда, варто зазначити, що гості вже більше грали за рахунком, тому інколи вже не хотіли збільшувати свою перевагу. Принаймні, так можна сказати про ті змарновані моменти, які мали підопічні Максима Павленка. Втім, одного разу «драконам» все-таки вдалося забити, і зробив це вихованець житомирського футзалу Андрій Лисенко.      

Так рахунок став 7:0 на користь «Урагану». В принципі, питання щодо переможця гри було вирішено давно. Але були актуальними лише два питання: чи заб’є «ІнБев/НПУ» бодай би «гол престижу», і з яким рахунком завершиться цей поєдинок? Тільки на 35-й хвилині «пивоварам» все-таки вдалося «розмочити» Колтка, який захищав ворота «Урагану» у другій 20-хвилинці. Але на фоні всієї, м’яко кажучи, незграбної гри об’єднаної команди це був лише невеличкий епізод. А в цілому «Ураган» зміг спокійно довести гру до підсумкової перемоги, в якій, мабуть, вже давно ніхто не сумнівався.

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:7
Голи:
Івановський (35) – Микитюк (4, 19), Кордоба (5, 17), Кардаш (7), Лисенко (14, 27)

«ІнБев/НПУ»: Євтушок (Соколовський, 7) – Мороховець, Чеберяк, Литвиновський, Смоловик – Войток, Бакум, Горло, Яблонько – Івановський
«Ураган»: Кардаш (Колток, 21) – Федюк, Кордоба, Когут, Фаренюк – Лебідь, Микитюк, Цілик, Лисенко – Сторожук, Абакшин

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Сергій РОЗДУМ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.