Чомусь замість анонса матчу між «Ураганом» та «Кардиналом» одразу приходять спогади про красень-гол Ігоря Салтанова у поєдинку першого кола, який відбувся у Рівному. Саме цей гол тоді приніс перемогу підопічним Станіслава Гончаренка. Тому, не треба бути Нострадамусом, щоб передбачити, що «Ураган» захоче взяти реванш.

Якщо врахувати той факт, що обидві команди наразі йдуть у топ-трійці, а «Ураган» випереджає «Кардинал» на три очки, то стає зрозуміло, що в цій грі три бали будуть необхідні саме рівнянам. Хоча у цьому сезоні «Ураган», як у старі добрі часи, дуже потужно грає вдома. Тому, «кардиналам» буде дуже складно в цій грі. До того ж, у «драконів» буде стимул відірватись від рівненської команди ще на три пункти. А де це краще зробити, як не вдома? Робимо висновок, що «ураганівці» будуть робити все для того, щоб здобути перемогу в центральному поєдинку туру.

Безумовно, окрім того, що це буде центральне протистояння 12 туру, це ще буде і тренерське протистояння Максима Павленка та Станіслава Гончаренка, на якому теж треба зробити акцент, адже в ньому теж буде своя цікавинка. Безумовно, Максим Михайлович буде прагнути взяти реванш у свого колишнього наставника, тому для нього ця гра теж буде особливою. І це, звичайно, буде ще однією інтригою цього матчу.

Також цікаво буде подивитись на новачків обох команд. Звичайно, трансфер Руслана Шеремети до «Урагану» виглядає більш солідним, ніж трансфер Андрія Назарова з «Альтернативи» до «Кардиналу». Однак, ми вже побачили, як Станіслав Гончаренко може робити хороших гравців з учорашніх аматорів. Тому, якщо судити об’єктивно, то на Назарова значно цікаво подивитись, ніж на Шеремету, можливості якого ми добре знаємо. Хоча припускаємо такий момент, що гра Шеремети під керівництвом Максима Павленка може засяяти новими барвами.

Отже, ми маємо вже три пункти, через які треба подивитись центральне протистояння 12 туру. І тепер залишається тільки сподіватись на те, що ця гра тільки підтвердить статус топової у цьому ігровому уїк-енді.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
12 січня 2019 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання – 12.00.   
Арбітри:
 Ю. Кондратьєв, Д. Каркаєв (обидва – Київ), Т. Дем’янчук (Івано-Франківськ) 

Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачеве)
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 3:4  

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Роман ЦУПРУК

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.