Сьогодні у штаб-квартирі УЄФА відбулось жеребкування Кваліфікаційного раунду відбіркового етапу чемпіонату Європи – 2022, який прийматимуть Нідерланди. Збірна України на цьому етапі змагань участі не братиме, тому вона розпочне свій шлях до Нідерландів трохи пізніше, коли відбудеться жеребкування Основного раунду.

Нагадаємо, що це буде перший чемпіонат Європи, проведений у 4-річний цикл. Окрім того, є і деякі інші зміни. Перш за все, почнемо з того, що протягом усього відбіркового етапу ми побачимо два раунди плей-оф. Перший відбудеться після того, як будуть зіграні матчі Кваліфікаційного раунду. А другий раунд плей-оф буде зіграний за підсумками Основного раунду відбору. Що стосується самого Основного раунду, то тут буде змінений формат його проведення. Замість міні-турнірів будуть повноцінні групові турніри у два кола за системою «дім-виїзд». І головне – у фінальній стадії візьмуть участь не дванадцять команд, як це було під час останнього чемпіонату Європи у Словенії, а шістнадцять. Тобто, чемпіонат Європи буде розширено. Також треба зауважити, що футзальний Євро отримав новий офіційний логотип. Він виконаний у такому ж стилі, як логотип жіночого Євро та юніорського Євро (U-19).

У Кваліфікаційному раунді команди розділені на дев’ять груп, причому в шістьох групах гратимуть по чотири збірні, а у трьох – по три. Пропонуємо Вашій увазі повні склади груп Кваліфікаційного раунду відбіркового етапу Євро-2022.  

Група «А». Боснія і Герцеговина
Боснія і Герцеговина
Швейцарія
Кіпр
Гібралтар

Група «В». Бельгія.
Бельгія
Чорногорія
Вірменія
Шотландія

Група «С». Мальта.
Польща
Швеція
Греція
Мальта

Група «D». Болгарія.
Албанія
Болгарія
Андорра
Сан-Маріно

Група «Е». Литва.
Угорщина
Туреччина
Литва
Північна Ірландія

Група «F». Грузія.
Грузія
Косово
Німеччина
Австрія

Група «G». Латвія.
Латвія

Данія
Естонія

Група «Н». Молдова.
Молдова
Англія
Ізраїль

Група «І». Північна Македонія.
Північна Македонія
Норвегія
Уельс

Зазначимо, що переможці груп одразу проходять до Основного раунду. Дев’ять команд, які посіли у своїх групах другі місця, а також п’ять кращих команд, які посіли у своїх групах треті місця, візьмуть участь у стикових поєдинках за право зіграти в Основному раунді. Поєдинки Кваліфікаційного раунду Євро-2022 відбудуться з 29 січня по 1 лютого 2020 року. Стикові матчі за право зіграти в Основному раунді будуть зіграні у квітні 2020 року.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.