Минулого уїк-енду були зіграні пропущені матчі другого, третього та п’ятого турів чемпіонату Києва серед команд Вищої ліги. Ці поєдинки проходили на майданчику спорткомплексу «GYMMAXX». Пропонуємо Вашій увазі результати та огляди цих поєдинків.

Якщо сказати відверто, то мало хто очікував на те, що «DITAK» зможе взяти якісь очки у протистоянні – «INTERFAVBET». Однак, іншої думки були Ляхович та компанія. Вже у дебюті гри «DITAK» зміг шокувати «інтеристів», повівши в рахунку після відносно швидкого голу. І цей гол дав тон подальшій грі у першій 20-хвилинці. Принаймні, «DITAK» виглядав дуже непогано, і навіть у плані активності в атаці виглядав трохи цікавіше за суперника. Що стосується «інтеристів», то складалося таке враження, що підопічні Віталія Нестерука довгий час шукали гру. А поки «INTERFAVBET» шукав свою гру, «DITAK» продовжував намацувати слабкі місця в обороні суперників. І треба сказати, що номінальним господарям поєдинку (якщо дивитись за протоколом) це більш ніж вдавалося. Більше того – під кінець першого тайму «DITAK» взагалі зробив вагому заявку на перемогу, зробивши рахунок 3:0 на свою користь. І по такій грі здавалось, що якщо «INTERFAVBET» не зробить висновки, то він ризикує провалити цю гру взагалі.

Але висновки, як показав початок другого тайму, були зроблені. Зокрема, у другій четвірці «інтеристів» вийшли Нестерук та Берсан, і їх вихід значно посилив гру саме другого квартету, де відчувалась відсутність дискваліфікованого Веремійчука. А вже на 26-й хвилині цей хід зі змінами у другій «ланці» отримав продовження, оскільки Нестерук зміг відквитати один гол. І після цього гра суттєво змінилась. «INTERFAVBET» суттєво додав у активності та став більшими силами йти вперед. І тиснути на ворота суперників. Проте, довгий час «DITAK» все-таки стримував натиск суперників. Однак, після екватору другого тайму оборона «DITAKа» все-таки почала потроху тріщати, і, зрештою, вона дозволила «інтеристам» забити три м’ячі протягом шести хвилин. Спочатку два м’ячі забив Берсан, а на 38-й хвилині Нестерук, який теж оформив дубль, приніс перемогу команді, яку тренує. Отже, 4:3 – неймовірний «камбек» «INTERFAVBETа», про який перед початком другого тайму, вочевидь, вже мало хто думав.

«DITAK» – «INTERFAVBET» – 3:4
Голи:
Ляхович (3, 19), Корольчук (15) – Нестерук (26, 38), Берсан (33, 36)

Попередження: Косенко (13), Мельник (33) – Курдас (20), Берсан (33) 

Чинний віце-чемпіон Києва, «Альтернатива», як ми вже неодноразово відзначали, дуже важко входить у сезон. Однак, поступово підопічні Миколи Костенка приходять у норму, про що свідчать останні результати та рівень гри, який демонструють чинні віце-чемпіони Києва. Однак, поєдинок з «2ТК» можна було би справедливо назвати своєрідним іспитом для «Альтернативи».  

Щоправда, варто відзначити, що розпочала «Альтернатива» цей поєдинок проти «2ТК» відносно непогано – принаймні, Киян мав дві нагоди для того, щоб відкрити рахунок. Однак, замість цього «Альтернативі» довелось відіграватись, коли на 6-й хвилині Пекній скористався деяким сумбуром, який виник біля воріт Бузинного після розіграшу кутового, і забив перший гол у цій грі. Але це було ще не все. За кілька хвилин після цього епізоду Сандецький скористався помилкою Науменка та вийшов на ударну позицію і пробив, не зближуючись з Бузинним. Так рахунок став 2:0 на користь «2ТК», і перед «Альтернативою» постала серйозна задача – спробувати відіграти два м’ячі. Але при цьому «зеленим» категорично було заборонено помилятись, адже помилка могла призвести до чергового пропущеного голу. А якщо врахувати, що у «2ТК» є, кому забивати (Накаєв, Сандецький, Степаненко, Демиденко), то такі побоювання за збереження своїх воріт були небезпідставними. Однак, при цьому підопічні Миколи Костенка все-таки намагалися скоротити своє відставання до мінімуму ще у першому таймі. Проте, зробити це на практиці у них не виходило.

Початок другого тайму змусив пригадати те, як «Альтернатива» забивала у ворота «GRIFFINа». Тоді підопічні Миколи Костенка змогли двічі вразити ворота суперників після розіграшу аутів. Не забули «зелені» подібні навички і в цій грі. Саме після ауту на початку другої 20-хвилинки Назаров зміг відквитати один м’яч. Після цього гравці «Альтернативи», отримавши серйозний стимул для того, щоб зрівняти рахунок, почали шукати для цього можливості. Однак, їх намагання зруйнував гол Фещенка, завдяки якому «2ТК» повернув собі фору в два м’ячі. Однак, варто віддати належне «Альтернативі», яка не знітилась і вже не мала бажання змінювати свій план порятунку цієї гри. Принаймні, «зелені» мали кілька непоганих моментів, але ані Кияну, ані Кібишу, ані іншим гравцям «Альтернативи» не вдавалося знову скоротити свої відставання до мінімуму. При цьому, підопічні Миколи Костенка могли і пропустити, однак «Альтернативу» від голу часто рятував Бузинний. А подекуди просто фарт був на боці віце-чемпіонів Києва.

Розв’язка цього поєдинку прийшлась на останні п’ять хвилин. Тоді вже «Альтернатива» перейшла на гру з п’ятим польовим, роль якого виконував Назаров. І практично один з перших розіграшів зайвого гравця приніс «зеленим» гол, автором якого став Кибіш. «Альтернатива» продовжила надалі використовувати гру з п’ятим, тримаючи оборону «2ТК» у постійній напрузі. І незадовго до фінальної сирени. І незадовго до кінця гри «зеленим» таки взалося зрівняти цифри на табло спорткомплексу «GYММAXX» – це Назаров оформив дубль та допоміг «Альтернативі» оформити розкішний «камбек».

«2ТК» – «Альтернатива» – 3:3
Голи:
Пекній (6), Сандецький (8), Фещенко (25) – Назаров (21, 39), Кібиш (35) 

Перенесений поєдинок 3 туру між «GRIFFIN» та «SKIDKA» не тільки завершував програму ігрового дня перенесених матчів, а ще і мав стати справжньою вишенькою на торті. Адже коли ці дві команди грають між собою, то це вже є гарантією того, що матч буде безкомпромісним. Так вийшло і цього разу.

«SKIDKA» дуже активно розпочала цю гру. Навіть дуже активно, якщо взяти до уваги той факт, що вже після 6-ї хвилини ця команда вела в рахунку 2:0. В результаті Максименко, який був стартовим голкіпером «гріффінів», був вимушений поступитись місцем у воротах Балашеву. І треба ж такому статись, що після виходу Балашева у ворота «червоних» вектор гри став поступово змінюватись. «GRIFFIN» став більш активно грати на чужій половині майданчику, а скоро і відквитав один гол. Це сталося у середині першого тайму, коли підопічним Євгена Варениці вдалася класна комбінація, яку не менш класним ударом п’ятою завершив Тменов. Але, як показали подальші події, це був лише початок. Далі «GRIFFIN» продовжував шукати щастя біля воріт Михеєва, подекуди збільшуючи оберти. Щоправда, при цьому виникав ризик отримати контратаку, однак позаду завжди був готовий підстрахувати Балашев. Але коли на 15-й хвилині Шайдюк скоротив відставання «гріффінів» до мінімуму, то «червоні» вже свідомо почали йти на ризик, щоб зрівняти рахунок ще у першому таймі. Ні, «гріффіни» не пішли з п’ятим польовим, але вони дуже потужно атакували у рівних складах. До речі, свій гол Шайдюк забив також п’ятою – як і Тменов. Після того, як рахунок став 3:2, «GRIFFIN» посилив тиск на ворота Михєва. При цьому, варто додати, що найбільш активно «гріффіни» грали тоді, коли у їх суперників грала друга четвірка. Тоді «червоним» вдавалося більш ефективно тиснути на ворота Міхеєва, який, зрештою, скоро пропустив і третій гол. Це сталося на 18-й хвилині, коли Магді вдався дальній удар. Ось такий шикарний «камбек» вдався підопічним Варениці. Щоправда, раділи «гріффіни» недовго – за кілька миттєвостей Миронову вдалося зрівняти цифри н табло спорткомплексу «GYMMAXX», і це, як виявилось, був «гол у роздягальню», після якого «SKIDKA» мала би отримати психологічну перевагу над суперником.

Однак, для того, щоб закріпити цю психологічну перевагу, підопічним Олега Шуста треба було забити «гол з роздягальні» та знову вийти вперед. Та з цим як раз справа і не складалась, оскільки «чорним» не вдалося застати зненацька своїх візаві. За що підопічні Олега Шуста скоро і поплатились, коли на 24-й хвилині Тменов оформив дубль та вивів «GRIFFIN» вперед. Після цього «SКIDKA» вирішила піти на ризик та піти грати з п’ятим польовим (і це – при тому, що йшла лише 25-та хвилина зустрічі). Однак, «гріффіни», вочевидь, були готовими до такого розвитку подій, оскільки їм вдалося кілька разів підловити суперників на помилках та вразити порожні ворота «чорних». Та незважаючи на це, «SKIDKA» вперто продовжувала будувати свої атаки з п’ятим польовим, обов’язки якого виконував Якубець. А коли підопічним Олега Шуста потрібно було захищатись, то у ворота виходив Дядюнець, хоча подекуди Якубець залишався діяти як «літаючий голкіпер».

Однак, усе найцікавіше у цій грі розпочалося тоді, коли рахунок став 8:4 на користь «гріффінів». Здавалося, що вже ніщо не завадить підопічним Євгена Варениці святкувати перемогу. Однак, «SKIDKA» змогла зібратися з духом, і у неї поступово почав виходити розіграш п’ятого польового. Більше того – підопічні Олега Шуста поступово почали надолужувати втрачене, і наприкінці матчу, за короткий проміжок часу, їм вдалося скоротити розрив до мінімуму саме завдяки своїй грі з п’ятим. Розв’язка настала на останніх секундах, коли «SKIDKA» знову пішла розігрувати зайвого, і «чорним» вдалося вивести на ударну позицію Галицького. Той пробив по воротах Максименка, який на той час вже знову опинився у «рамці» «гріффінів», але перед ударом Галицького пролунала сирена. Тобто, хоча м’яч і влетів у ворота Максименка, та цей гол не був зарахований. Після цього епізоду обидві сторони оточили арбітрів, доводячи свою правоту. В результаті Балашев та Дядюнець отримали по «гірчичнику», а результат залишився в силі – 8:7 на користь «гріффінів».    

«GRIFFIN» – «SKIDKA» – 8:7
Голи:
Тменов (10, 24), Шайдюк (15), Магда (18), Макеєв (25, 37), Біч (26), Смоловик (31) – Медвідь (1), Ткаченко (6, 33, 38), Миронов (19), Якубець (37), Галицький (38)

Попередження: Макеєв (27), Балашев (40) – Якубець (32), Дядюнець (40) 

За матеріалами офіційного сайту Федерації футзалу Києва

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.