Збірна РФС достроково вийшла в 1/8 фіналу, тому могла собі дозволити записати собі матч проти Гватемали до розряду «тренувань з підвищеною відповідальністю». А от у збірної Гватемали була цікава ситуація у плані турнірної таблиці. Перемога над РФС давала би можливість у підсумку набрати шість очок. І в разі програшу збірної Єгипту в паралельному матчі Узбекистану, гватемальці тоді могли би фінішувати другими та здобути пряму путівку до плей-оф. І навіть нічия за умови поразки єпитян у грі з узбеками давала би збірній Гватемалі гарантовану другу путівку до матчів на виліт. А от поразка залишала гватемальцям лише третє місце та сподівання опинитися серед чотирьох найкращих команд, які зможуть надалі продовжити боротьбу.
Однак, навіть якщо у гватемальців був план щодо зняття «скальпу» з немотивованої збірної РФС, то вже на 3-й хвилині його довелося корегувати, оскільки Афанасьєв ударом з льоту після розіграшу ауту відкрив рахунок. І, незважаючи на те, що для підопічних Сергія Скоровича цей поєдинок з турнірної точки зору вже нічого не вирішував, вони, вочевидь, були сповнені бажання набрати максимум очок за підсумками групового етапу. Віцечемпіони світу здебільшого робили акцент на дальні удари, які були проблемою для Раміреса. Проте, свій другий гол вони забили не після дальнього удару, а після комбінації, і якій Абрамович віддав передачу у вільну зону на Асадова, а тому залишалось лише зробити рахунок 2:0 на користь команди РФС. А ось третій гол – він дійсно був забитий дальнім ударом. До того ж, він майже копіював розіграш ауту, після якого був відкритий рахунок, з тією лише різницею, що Афанасьєв пробив з льоту з лівого флангу, а Абрамов – з правого. Фактично долю гри було вирішено вже у першому таймі, тому було мало сподівань на те, що гватемальці зможуть відквитати таку різницю м’ячів. Але варто відзначити, що підопічні Естуардо Де Леона все-таки показували, що у них немає наміру просто відіграти цю гру. Про це свідчили і ті епізоди, коли гватемальці турбували Путілова. Щоправда, небезпечних моментів біля воріт команди РФС у першому таймі було не так багато. Хоча з переліку тих нагод, які були у збірної Гватемали, можна, наприклад, згадати епізод за участю Альварадо, який мав, можливо, найкращу нагоду у складі своєї команди.
А от коли по перерві Путілова поміняв Замтарадзе, то гватемальські футзалісти по ходу другого тайму перевіряли його частіше. Тому, можна сказати, що у Замтарадзе було трохи більше роботи, ніж у його колеги по воротарському цеху. Більше того – на відміну від Путілова, Замтарадзе був змушений витягати м’яч з сітки власних воріт. Це сталося на 25-й хвилині. Голу передував епізод з прострілом від того ж Альварадо та грою рукою від Ромуло у власному штрафному майданчику. Арбітри потім кілька разів переглядали цей епізод, намагаючись зрозуміти, чи свідомо Ромуло грав рукою. Зрештою, арбітри поставили у ворота збірної РФС 6-метровий, який реалізував Альварадо. Таким чином, рахунок став 1:3, і у гватемальців теоретично з’явились шанси на відновлення інтриги. Проте, вже за дві хвилини Антошкін відновив перевагу своєї команди у два м’ячі.
Після цього здавалося, що гра трохи заспокоїлась, проте іноді моменти з’являлись у обох воріт. І тут варто сказати, що збірна Гватемали все-таки намагалась чинити гідний опір збірній РФС. Вочевидь, Альварадо та компанія передивлялись матч команди РФС проти збірної Єгипту та зробили певні висновки. Проте, ці висновки не допомогли гватемальцям завершити цей груповий турнір на мажорній ноті.
Гватемала – РФС – 1:4
Голи: Альварадо (25 – з 6-метрового) – Афанасьєв (3), Асадов (10), Абрамов (14), Антошкін (27)
Гватемала: Рамірес – Алай, Мансілья, Альварадо, Сандовал – Агілар, В. Руіс, Кампаньяк, П. Руіс –
РФС: Путілов (Замтарадзе, 21) – Робіньо, Чишкала, Давидов, Афанасьєв – Ромуло, Абрамов, Ніязов, Кудзієв – Мілованов, Антошкін, Асадов, Абрамович