В останній вікенд лютого у Гданську відбувся фінальний етап чемпіонату Польщі з футзалу серед закладів вищої освіти. Українських вболівальників, перш за все, мали би зацікавити виступи українських легіонерів, які там грали. Зазначимо, що українці грали у двох командах – «АЗС УС» (Катовіце) та «АЗС УЕК» (Краків). Зокрема, за катовічан грали Максим Кісельов та Максим Кравець, а у складі краківської команди був заграний Володимир Новосад. Відзначимо, що команди, в яких грають українці, зіграли між собою у матчі за бронзові медалі, у якому перемогу здобули студенти з Катовіце.

Зазначимо, що Максим Кісельов є воротарем основної команди «АЗС УС», яка грає у ФОГО Екстраклясі, Максим Кравець грає у чемпіонаті Польщі серед команд першої ліги за «Сілезію Бокс» (Семяновіце), а Володимир Новосад також грає у Першій лізі чемпіонату Польщі з футзалу за краківський «АЗС УЕК».

Що стосується фіналу, то у ньому зустрілись команди Вищої господарської школи з Бидгоща та варшавської Академії фізичного виховання ім. Юзефа Пілсудського. Студенти з Бидгоща здобули перемогу з рахунком 5:4, і саме вони стали чемпіонами Польщі та отримали право представити свою країну на чемпіонаті Європи серед закладів вищої освіти, який проходитиме з 18 по 26 липня у хорватському Спліті. Нагадаємо, що Україну в чоловічому турнірі чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти представлятиме команда івано-франківського Коледжу фізичного виховання.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: особистий архів Максима КІСЕЛЬОВА

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.