Неділя, 2 Серпня, 2026

Екстра-ліга

FAVBET Екстра-ліга. 1 тур. «ДЕ Трейдинг» – «Ураган» – 2:5

Вперше за останніх сім років футзал рівня чемпіонату України серед команд Екстра-ліги завітав у Луганську область. І, так само, вперше, матч FAVBET Екстра-ліги приймав Сєвєродонецьк, де наразі проводитиме свої домашні поєдинки «ДЕ Трейдинг» з Миколаївки, який є дебютантом елітного...

FAVBET Екстра-ліга. 1 тур. «ХІТ» – «ІнБев» – 5:5

На відміну від «ХІТа», який вже встиг відкрити сезон поєдинками «Фіналу чотирьох» Кубку України (нагадаємо, що «кабельники» у фіналі поступились «Урагану» в серії пенальті. – А. Т.), «ІнБев» мав час, щоб цілеспрямовано підготуватися саме до свого першого поєдинку в...

Асоціація футзалу України визначила лауреатів минулого сезону + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України повідомив імена лауреатів сезону 2019/2020 р. р. у FAVBET Екстра-лізі. Найкращий тренер – Хаві Родрігес («Продексім»).  Найкращий воротар – Кирило Ципун («Продексім»).  Найкращий гравець – Петро Шотурма («Продексім»).  Найкращий бомбардир – Даниіл Абакшин («Ураган»).  Найкращий молодий гравець – Денис...

FAVBET Екстра-ліга. 1 тур. «Сокіл» – «Моноліт/Viva Cup» – 3:1

Поєдинок у Хмельницькому викликав інтерес через кілька причин. По-перше – саме у Хмельницькому довелося дебютувати у FAVBET Екстра-лізі представникам Харкова – команді «Моноліт/Viva Cup». І було цікаво подивитись, наскільки вдалим буде цей дебют у елітному дивізіоні українського футзалу для...

FAVBET Екстра-ліга. 1 тур. «Енергія» – «Food Centre-Sumy» – 5:3

Перший матч нового сезону FAVBET Екстра-ліги був зіграний у Львові. І якщо з місцевою «Енергією» було більш-менш усе зрозуміло (як у плані кадрів, так і в контексті статусу фаворита гри), то на «Food Centre-Sumy», зважаючи на деякі кадрові зміни,...

«Кардинал-Рівне»: у новий сезон – з новим логотипом

У Рівному відбулась презентація футзального клубу «Кардинал-Рівне» на новий сезон FAVBEТ Екстра-ліги. Під час цього заходу було презентовано новий логотип клубу, а також нові комплекти форми та новачків. Перш за все, треба приділити увагу презентації нового логотипу «кардиналів». Нагадаємо,...

Як клуби FAVBET Екстра-ліги готуються до нового сезону

До старту нового сезону у FAVBET Екстра-лізі залишилось трохи менше місяця. І всі команди, які у цьому сезоні гратимуть в елітному дивізіоні українському футзалу, Хтось закладав фундамент фізичної підготовки, хтось грає на «Кубку Водяна», а хтось зіграє на «Кубку...

Офіційно: Клаудіньйо повернувся у «Продексім»

Офіційний сайт херсонського «Продексіма» повідомляє про свого новачка. Ним став бразилець Клаудіньйо. Щоправда, новачком його складно назвати, адже Клауідньйо свого часу вже захищав кольори «мельників» кілька сезонів тому. Нагадаємо також, що під час літнього міжсезоння у складі «Продексіма» відбулася зміна...

FAVBET Екстра-ліга: став відомий календар стартового туру нового сезону

Сьогодні у Будинку футболу відбулась церемонія жеребкування календаря та першого туру нового сезону чемпіонату України з футзалу серед команд FAVBET Екстра-ліги. Нагадаємо, що у новому сезоні в елітному дивізіоні українського футзалу гратимуть десять команд: «Продексім» (Херсон), «ХІТ» (Київ), «Ураган»...

Офіційно: харківський «Моноліт» повертається в еліту українського футзалу

Офіційний сайт Асоціації футзалу України оголосив ім’я другого новачка FAVBET Екстра-ліги. Ним став харківський «Моноліт». Для українського футзалу це не нове ім’я. Свого часу «Моноліт» вже грав у Вищій лізі, яка потім трансформувалась в Екстра-лігу. Остання згадка про «Моноліт»...

ТОП НОВИНИ

Офіційно: Іван Бєлімов – гравець «Андерлехту»

Офіційний сайт бельгійського «Андерлехту» оприлюднив інформацію про те, що одним з новачків «пурпурових» під час нинішнього літнього міжсезоння став воротар збірної України Іван Бєлімов. 20-річний...

Останні новини